KONST / Litografier / Färglitografi 13521057
nr 1352 1057
Steffen Kindt
(f. 1955), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/50. Motivet: 39x49cm
Steffen Kindt, dansk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:43:26
28/9 21:49:19
300 kr
4/10 12:12:42